CoronaCovid 19Korona

Handikap Destek Hattı

Handikap destek hattı için hangi yöntemler kullanılabilir? Canlı destek, mail ve telefon müşteri hizmetlerine nasıl ulaşılabilir? Sitenin destek hattı ile görüşmeniz için gerekli bilgiler!

Handikap destek hattı, site içerisinde yaşamış olduğunuz problemlerin en kısa sürede çözülmesini sağlamak ve size çok daha iyileştirilmiş bir deneyim sunmak adına hizmet veren müşteri hizmetleri ekibidir. Günümüzde siteye canlı destek, mail ve telefon ile ulaşabilirsiniz.

Giriş İçin Tıklayın!

Handikap Canlı Destek

Canlı destek sitenin içerisinde yer alan ve hiçbir başka aracı uygulama kullanmanıza gerek kalmayan bir müşteri hizmetleri türüdür. Sitenin içerisinde yer alan canlı destek butonunu kullanarak bir müşteri hizmetleri temsilcisi ile görüşmeye başlayabilirsiniz.

Bu Handikap destek hattı hizmetinin en büyük avantajı hızdır. Uzun süre beklemek zorunda kalmadan anlık bir konuşmanın içerisinde aradığınız sorular için yanıt alabilirsiniz.

Handikap Mail İle Destek

Handikap destek hattı içerisinde mail ile de müşteri hizmetlerine ulaşım sağlanır.  Handikap Bonuslar! Bunun için kullanabileceğiniz siteye ait mail adresleri şu şekildedir;

  • Soru ve önerilerinizi iletmek için [email protected] adresini kullanmanız beklenir.
  • Sizden belge talep edilmesi durumunda belge ve güvenlik işlemleri için [email protected] adresini kullanmalısınız.
  • Şikayetleriniz için [email protected] adresini kullanabilirsiniz. Müşteri temsilcileri hakkında şikayet oluşturmak için ise [email protected] adresini kullanabilirsiniz.
  • Bayilik, ortaklık ve benzeri çalışma görüşmeleri için [email protected] adresini kullanarak işlem gerçekleştirebilirsiniz.

Ayrıca sitenin mail adresleri size olabildiğince hızlı bir şekilde dönüş yapmayı amaçlar. Ancak bu yöntemde 24 saate kadar uzun işlemlerinizin olabileceğini unutmamanız gerekir.

Handikap Destek Hattı

Handikap Telefon İle Destek

Dilerseniz siteye telefon numarası üzerinden de ulaşım sağlayabilirsiniz. Bunun için site doğrudan bir telefon numarası paylaşmamış. tel:+447474900013 linkini kullanarak ya da link içerisinde yer alan telefon numarasını arayarak siteye telefon üzerinden ulaşım sağlayabilirsiniz.

Aynı zamanda sitenin Whatsapp hattı da bulunmaktadır. Https://wa.me/447474900013 Whatsapp hattı linkini kullanarak site ile yazışmaya başlayabilirsiniz. Ancak Whatsapp ve telefon numarası ile işlem gerçekleştirmek istiyorsanız mutlaka 17:00’dan önce işlem gerçekleştirmeniz tavsiye edilmektedir.

Ancak siteyi aramak hızlı bir ulaşıma sahip olmanıza neden olacaktır. Bu nedenle uzun süre beklemeden probleminizin çözülmesini istiyorsanız canlı destek ya da telefon numarası yöntemlerini tercih etmeniz avantaj sağlar.